Eş Genel Başkanımız Selahattin Demirtaş, Mardin Milletvekili Mithat Sancar ve İstanbul Milletvekilli Garo Paylan İpek Medya Grubuna destek olmak için Kanaltürk ve Bugün TV binasını ziyaret etti.
İstanbul Milletvekilimiz Garo Paylan, dönemin Başbakanı Ahmet Davutoğlu’na bir soru önergesi ileterek bu raporların hâlâ hazırlanıp hazırlanmadığı, hangi kurumların talebiyle hazırlandığı gibi pek çok soru yöneltmişti.
Van Edremit'te Ermeni mezarlığı üzerine tuvalet inşa edilmesi haberleri üzerine İstanbul Milletvekilimiz Garo Paylan'ın yaptığı yazılı basın açıklaması.
Meclis Genel Kurulu'nda görüşmeleri devam eden "bedelli askerlik" ile ilgili düzenlemenin de yer aldığı torba yasa teklifine ilişkin muhalefet şerhimiz.
Diyarbakır Milletvekilimiz Garo Paylan, Meclis Bütçe Komisyonu’nda Ulaştırma Bakanlığı Bütçesi üzerine değerlendirmelerde bulundu.
Diyarbakır Milletvekilimiz Garo Paylan, Meclis'te devam eden bütçe görüşmelerinde Ticaret Bakanlığı Bütçesi üzerine değerlendirmelerde bulundu.
Diyarbakır Milletvekilimiz Garo Paylan, Meclis’te devam eden bütçe görüşmelerinde Kültür ve Turizm Bakanlığı Bütçesi üzerine değerlendirmelerde bulundu.
Ekonomi Komisyonundan Sorumlu Eş Genel Başkan Yardımcımız Garo Paylan, ‘Korona Virüs Salgınına Karşı Ekonomik Güvence Yasa Teklifi’ni kamuoyuyla paylaştı.