Parti Sözcümüz Ebru Günay, haftalık basın toplantısında gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi.
AİHM Büyük Dairesinin Demirtaş hakkında "ağır ihlal yapıldığı" ve "derhal serbest bırakılması gerektiği" hükmünü verdiği kararı.
İl eşbaşkanlarımızın siyasi gündem, örgütsel durum ve planlama gündemleriyle bir araya geldiği online toplantının açılış konuşması Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar tarafından yapıldı.
Ekonomi Komisyonundan Sorumlu Eş Genel Başkan Yardımcımız Garo Paylan, düzenlediği basın toplantısında güncel ekonomik gelişmeleri değerlendirdi.
Kadın Meclisi Sözcümüz Ayşe Acar Başaran ve Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç, geçmiş dönem Eş Genel Başkanımız Selahattin Demirtaş ve milletvekilimiz Abdullah Zeydan’ı ziyaret etti.
Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan, 9'uncu yıldönümünde Roboskî Katliamı anmasında konuştu.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar, TV5 kanalında Yıldıray Oğur ve Ali Bayramoğlu’nun programına konuk oldu.
Parti Sözcümüz Ebru Günay, Genel Merkezimizde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
İnsan Hakları Derneği (İHD), İnsan Hakları Ortak Platformu (İHOP) ve Hak İnisiyatifi yöneticileri 400'ü aşkın sivil toplum örgütünü temsilen Meclis Grubumuzu ziyaret etti.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar, Van 3. Olağan Kongremizde konuştu.
AİHM Büyük Dairesi’nin önceki dönem Eş Genel Başkanımız Selahattin Demirtaş hakkında verdiği karara ilişkin Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan ve Demirtaş’ın avukatları açıklama yaptı.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar, Genel Merkezimizde KESK Eşbaşkanı Mehmet Bozgeyik ve beraberindeki heyetle bir araya geldi.
Grup Başkanvekillerimiz partimize yönelik suçlayıcı, hedef gösteren ve medya etiğini hiçe sayan yayınına devam eden ATV hakkında RTÜK'e başvuruda bulundu.
Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç'un 2021 yılı bütçe görüşmelerinin kapanışında yaptığı konuşma.
Grup Başkanvekilimiz Meral Danış Beştaş'ın 2021 yılı bütçe görüşmelerinin kapanışında yaptığı konuşma.