Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar, Konya Meram’da 7 kişinin ölümü ile sonuçlanan katliama ilişkin Genel Merkezimizde açıklama yaptı.
KESK Eş Genel Başkanı Mehmet Bozgeyik ve beraberindeki heyet Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar’la görüştü.
Parti Sözcümüz Ebru Günay, Genel Merkezimizde devam eden Merkez Yürütme Kurulu toplantısında verilen arada düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar ve beraberindeki heyetimiz, “HDP’liyiz, Her Yerdeyiz” programı kapsamında Bitlis’teydi.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar “HDP’liyiz, Her Yerdeyiz” programımız kapsamında Ağrı ve Patnos'taydı.
Kapatma davasına ve tırmandırılan ırkçı saldırılara karşı başlattığımız “HDP’liyiz, Her Yerdeyiz” programımız devam ediyor.
Partimize yönelik saldırılara ve kapatma davasına karşı yürütmekte olduğumuz “HDP’liyiz, Her Yerdeyiz” programımız kapsamında il gezilerimiz devam ediyor.
Kurban Bayramı'nın ikinci günü Cumhuriyet Halk Partisi, Demokrasi ve Atılım Partisi, Saadet Partisi ve Gelecek Partisi ile bayramlaştık.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar “HDP’liyiz, Her Yerdeyiz” programımız kapsamında Aydın'daydı.
Ahmet Türk ve Grup Başkanvekilimiz Meral Danış Beştaş Muş İl Örgütümüzün 3'üncü Olağanüstü Kongresinde konuştu.
Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan, Urfa Karaköprü İlçe Binamız önündeki halk buluşmasına katıldı.
Parti Sözcümüz Ebru Günay, DTK Eşbaşkanı Berdan Öztürk, milletvekillerimiz ve Şırnak il ve ilçe yöneticilerimizin katılımıyla Cizre İlçe Kongremizi gerçekleştirdik.
Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan ve beraberindeki heyet, partimize yönelik devam eden saldırılar ve kapatma davasına karşı Antep’teydi.
Eş Genel Başkan Yardımcımız Alican Önlü, sivil toplum ve demokratik kitle örgütlerinin temsilcileriyle Diyarbakır’da bir araya geldi.
Eş Genel Başkan Yardımcılarımız, Parti Sözcümüz ve yöneticilerimizden oluşan heyetlerimiz Bingöl ve Amed'de toplantı ve buluşmalarını sürdürüyor.