Ekonomi Komisyonumuz tarafından açıklanan rapor.
Kobanî İddianamesinde Demirtaş'ı hedef alan yalan ve çarpıtmalara ilişkin hazırlanan kitapçık.
Partimiz yaklaşan Kobanî Davası öncesi "2014 Kobanî Protestolarında Aslında Ne Oldu? / Yalanlar - Gerçekler" başlıklı bir kitapçık hazırladı.
Engelliler Komisyonumuz tarafından hazırlanan manifesto.
Demokratik Yerel Yönetimler Kurulumuz tarafından hazırlanan İrade Gaspı ve Kayyım Gerçekleri Raporumuz.
Ekonomi Komisyonumuz, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçildiği günden bugüne yapılan zamlarla ilgili hazırladığı raporu açıkladı.
Partimizin, Türkiye yargısı için kesin ve bağlayıcı olan AİHM kararının özetini ve karara giden yargı süreçlerini içeren kitapçığı.
Ekonomi Komisyonumuz tarafından açıklanan rapor.
Yoksulluk Raporumuz; Ekonomi Komisyonundan sorumlu Eş Genel Başkan Yardımcımız Garo Paylan, milletvekillerimiz Erol Katırcıoğlu, Necdet Necdet İpekyüz ve Serpil Kemalbay'ın düzenlediği basın toplantısıyla açıklandı.
Ekonomi Komisyonumuz tarafından açıklanan rapor.
Hukuk ve İnsan Hakları Komisyonumuzun, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü vesilesiyle hazırladığı rapor.
Pandemi döneminde engelli ve 65 yaş üstü bireylerin yaşadığı sorunlara ilişkin raporumuzu İstanbul Milletvekilimiz Musa Piroğlu Meclis’te düzenlediği basın toplantısıyla açıkladı.
Pandemi döneminde yaşanan ekonomi alanındaki sorunlara ilişkin raporumuzu TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi İstanbul Milletvekilimiz Erol Katırcıoğlu Meclis’te düzenlediği basın toplantısıyla açıkladı.
Pandemi döneminde emek alanındaki sorunlar ve yaşanan hak ihlallerine ilişkin partimizin hazırladığı rapor, Milletvekilimiz Rıdvan Turan tarafından Meclis’te düzenlenen basın toplantısıyla açıklandı
Pandemi döneminde kadınlara yönelik yaşanan hak ihlallerine ilişkin Kadın Meclisimizin hazırladığı rapor, Kadın Meclisi Sözcümüz Ayşe Acar Başaran ve Milletvekillerimiz tarafından açıklandı
Pandemi döneminde eğitim alanındaki sorunlar ve yaşanan hak ihlallerine ilişkin partimizin hazırladığı raporu, Milletvekillerimiz Mehmet Rüştü Tiryaki ve Kemal Bülbül açıkladı