2014'te gerçekleşen Kobanî protestoları sırasında yaşanan olayların öncesi ve sonrasının araştırılması amacıyla Grup Başkanvekillerimiz Saruhan Oluç ve Meral Danış Beştaş TBMM'ye araştırma önergesini sundu
Kobanî protestolarında hayatını kaybeden 43 yurttaşa ilişkin Adalet ve İçişleri Bakanlarına 43'er soru önergesi verdik.
Ekonomi Komisyonundan Sorumlu Eş Genel Başkan Yardımcımız Garo Paylan 2021 Bütçe teklifimizi düzenlediği basın toplantısıyla açıkladı.
Grup Başkanvekillerimiz Meral Danış Beştaş ve Saruhan Oluç'un araştırma önergesi.
Grup Başkanvekillerimiz Meral Danış Beştaş ve Saruhan Oluç'un araştırma önergesi.
Grup Başkanvekilimiz Meral Danış Beştaş'ın soru önergesi.
Grup Başkanvekillerimiz Meral Danış Beştaş ve Saruhan Oluç'un araştırma önergesi
Grup Başkanvekillerimiz Saruhan Oluç ve Meral Danış Beştaş'ın araştırma önergesi.
Grup Başkanvekillerimiz Meral Danış Beştaş ve Saruhan Oluç, 2 yurttaşın 19 Eylül'de Van'ın Çatak ilçesinde işkence edilerek helikopterden atılmalarını TBMM gündemine taşıdı.
Parlamento Kadın Grubumuz Aile, kadına yönelik şiddet verilerini Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’e sordu.
Grup Başkanvekillerimiz Meral Danış Beştaş ve Saruhan Oluç, Kürt işçilere yönelik ırkçı saldırı ile Türkiye'de siyasi bir kültür olarak yaratılan ırkçılık ve linç girişimlerini TBMM gündemine taşıdı.
Grup Başkanvekilimiz Meral Danış Beştaş, Ankara Cumhuriyet Başsavcısının tatil paylaşımlarının kamuoyuna yansıması üzerine başlayan tartışmalara ilişkin Adalet Bakanlığına soru önergesi sundu
Grup Başkanvekilimiz Meral Danış Beştaş'ın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yanıtlaması istemiyle verdiği soru önergesi.
Grup Başkanvekillerimiz Meral Danış Beştaş ve Saruhan Oluç, Karadeniz’de her yıl yaşanan sağanak yağışlar sonucunda meydana gelen sel ve heyelan felaketlerini TBMM'nin gündemine taşıdı.
Grup Başkanvekilimiz Meral Danış Beştaş'ın Meclis Başkanlığına sunduğu kanun teklifi.