Kadın Meclisi Sözcümüz Ayşe Acar Başaran'ın Mezopotamya Ajansı'na verdiği röportaj.
10 Ekim 2020 tarihli Kadın Meclisi toplantısı sonuç bildirgesi.
Kadın Meclisimiz, yeni dönem politik hattını belirlemek üzere İstanbul’da toplandı.
İsveç Parlamentosu Başkan vekili Lotta Johansson Fornarve, İsveç Sol Parti Dış İlişkiler Sorumlusu Håkan Svenneling ve Uluslararası Sol Forumdan Jonas Kårling Kadın Meclisi üyelerimizle bir araya geldi.
Kadın Meclisi Sözcümüz Ayşe Acar Başaran, Kadın Koordinasyon üyelerimiz ve Parlamento Kadın Grubumuzla birlikte genel merkezimizde basın toplantısı düzenledi.
Kadın Meclisi Sözcümüz Ayşe Acar Başaran, Dış İlişkiler Komisyonu Eş Sözcümüz Feleknas Uca ile Muş Milletvekilimiz ve Kadın Diplomasi Üyemiz Gülistan Kılıç Koçyiğit Avrupa Konseyi Kadın-Erkek Eşitliği Komisyonu Başkanı Petra Bayr ile görüştü.
Kadın Meclisi Sözcümüz Ayşe Acar Başaran genel merkezimizde basın toplantısı düzenledi.
Kadın Meclisi Sözcümüz Ayşe Acar Başaran, düzenlediği haftalık basın toplantısında kadın gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Kadın Meclisimiz, HDK, DTK Kadın Meclisleri ve bileşen kadın yapılarının ortak açıklaması.
Kadın Meclisimizin açıklaması.
“Kadın Mücadelesi Her Yerde” kampanyamızın finalini, Ankara Kuğulu Park’ta gerçekleştirdiğimiz basın açıklamasıyla yaptık.
Kadın Meclisi Sözcümüz Ayşe Acar Başaran, Genel Merkezimizde basın toplantısı düzenleyerek kadın gündemini değerlendirdi.
Parti Sözcümüz Ebru Günay "Kadın Mücadelesi Her Yerde” kampanyamız kapsamında Mersin'de gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Kadın Meclisi Sözcümüz Ayşe Acar Başaran'ın Gazete Duvar'a verdiği röportaj.
Kadın Meclisimizin açıklaması.