Eş Genel Başkanımız Selahattin Demirtaş, İstanbul Şişli Kent Kültür Merkezi’nde gençlerle bir araya geldi. Demirtaş burada yaptığı değerlendirmede şunları söyledi.
Eş Genel Başkanımız Selahattin Demirtaş, İstanbul Pendik’te yaklaşık üç aydır grevde olan seramik işçilerini ziyaret etti. Demirtaş grevde olan emekçilere desteklerini belirttikten sonra gündem değerlendirmesinde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Selahattin Demirtaş, İstanbul’da Süryani, Rum, Ermeni ve Yahudi toplumunun temsilcileriyle bir araya geldi.
Eş Genel Başkanımız Selahattin Demirtaş, Mardin Milletvekili Mithat Sancar ve İstanbul Milletvekilli Garo Paylan İpek Medya Grubuna destek olmak için Kanaltürk ve Bugün TV binasını ziyaret etti.
Özellikle hukukçulardan, avukat arkadaşlarımızdan, barolardan güvenli bir seçim ve sayım işlemi yapılması konusunda destek istiyoruz.
Hiçbir provokasyona mahal vermeden ve kararlılıkla Sur’daki ablukanın kaldırılması talebini yükselteceğiz.
Eş Genel Başkanımız Selahattin Demirtaş’ın Newsweek’te yayınlanan yazısı
Eş Genel Başkanımız Sayın Selahattin Demirtaş'ın, önceki akşam Almanya'nın başkenti Berlin'de bulunan Hertie School of Governance Üniversitesi'nde düzenlenen paneldeki soru cevap bölümde, özerklik ve özyönetim konulu bir soruya verdiği ve çarpıtılan yanıtı
Eş Genel Başkanımız Selahattin Demirtaş'ın İstanbul'daki Vicdan ve Adalet Nöbetimize gönderdiği mesajı.
Eş Genel Başkanımız Selahattin Demirtaş'ın Artıgerçek haber portalına verdiği röportaj.
Edirne F Tipi Cezaevinde tutulan Eş Genel Başkanımız Selahattin Demirtaş, OT Dergi’nin Ocak sayısı için Yılmaz Güney’in 1983 yapımı “Duvar” filmi üzerine yazdı.
Cumhurbaşkanı Adayımız Selahattin Demirtaş'ın CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin Edirne Cezaevi'ne yaptığı ziyaret sonrası avukatları aracılığıyla ilettiği mesajı.
Selahattin Demirtaş'ın Çerkes Soykırımı'nın 154'üncü yıldönümünde yaptığı açıklama.