Emek Komisyonundan Sorumlu Eş Genel Başkan Yardımcımız Şaziye Köse, 2021 Asgari Ücret Tespit Komisyon görüşmeleri öncesinde partimizin önerisini açıkladı.
Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar, Mardin Kızıltepe’deki Buğday Pazarında esnafları ziyaret etti.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar, Mardin il binamızda düzenlenen Halk Toplantısında konuştu.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar, Tahir Elçi’nin katledilmesinin 5. yılında Diyarbakır’da düzenlenen anma programına katıldı.
Parti Sözcümüz Ebru Günay, haftalık basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Grup Başkanvekilimiz Meral Danış Beştaş, Eş Genel Başkan Yardımcımız Garo Paylan ve milletvekillerimiz Tülay Hatimoğulları ve Erol Katırcıoğlu KYK kredi borcu olan gençlerle Meclis'te bir araya geldi.
Emek Komisyonundan Sorumlu Eş Genel Başkan Yardımcımız Şaziye Köse, pandemi sürecinde emekçilerin durumuna ilişkin basın açıklaması yaptı.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar ve beraberindeki heyetimiz “Halka Bütçe” çalışmalarımız kapsamında TMMOB'u ziyaret etti.
Parti Sözcümüz Ebru Günay, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü dolayısıyla Van’da yapılan basın açıklamasında konuştu.
Grup Başkanvekilimiz Meral Danış Beştaş, TBMM’de basın toplantısı düzenleyerek gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi.
Sağlık ve Sosyal Politikalar Komisyonu Eş Sözcüsümüz Dr. Samet Mengüç, partimizin pandemi gündemine ilişkin görüşlerini İstanbul'da yaptığı basın toplantısı ile açıkladı.
İstanbul Milletvekilimiz Züleyha Gülüm cezaevinde tutulan geçmiş dönem MYK üyemiz ve milletvekilimiz, ekoloji aktivisti Beyza Üstün'ün mesajını bütçe görüşmelerinde okudu.
Parti Sözcümüz Ebru Günay, Genel Merkezimizde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar ile milletvekillerimiz Necdet İpekyüz ve Serpil Kemalbay “Halka Bütçe” çalışmalarımız kapsamında KESK'i ziyaret etti.