Diyarbakır Milletvekilimiz Dersim Dağ, Eş Genel Başkanlarımız Pervin Buldan ve Mithat Sancar'ın katıldığı Gençlik Buluşmamızda konuştu.
Eş Genel Başkanlarımız Pervin Buldan ve Mithat Sancar, Demokrasi Buluşmalarımız kapsamında İstanbul Yoğurtçu Parkında gençlerle bir araya geldi.
Eş Genel Başkanlarımız Pervin Buldan ve Mithat Sancar, Demokrasi Buluşmalarımız kapsamında İstanbul'da gençlerle bir araya geldi.
Simone Kaslowski başkanlığındaki TÜSİAD heyeti Partimizi ziyaret ederek Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar ile görüştü.
Demokrasi Buluşmalarımız kapsamında Kocaeli’nin Darıca İlçesinde bulunan LN Moda Tekstil’de çalışan işçileri ziyaret ettik.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar, haftalık olağan Meclis grup toplantımızda konuştu.
Demokrasi Buluşmalarımız kapsamında Ankara’da gerçekleştirdiğimiz ve farklı kesimlerden KHK mağdurlarının katıldığı “Adalet Buluşması”nın sonuç bildirgesi.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar, Ankara’da OHAL ve KHK mağdurlarıyla bir araya geldiği Adalet Buluşması’nda konuştu.
Suruç’ta katledilen 33 düş yolcusunu anma etkinliği Kadıköy'de gerçekleştirildi.
Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç, TBMM’de basın toplantısı düzenleyerek Merkez Disiplin Kurulumuzun Tuma Çelik’e ilişkin aldığı kararı açıkladı.
Grup Başkanvekilimiz Meral Danış Beştaş, son günlerde kadına yönelik şiddet üzerinden partimize yönelik başlayan saldırılara ilişkin Twitter hesabından açıklama yaptı.
14 Temmuz’da İl Eşbaşkanımız ile yöneticilerimizin gözaltına alınıp tutuklandığı Antep İl Örgütümüz, milletvekillerimizden oluşan bir heyet tarafından ziyaret edildi.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar, Demokrasi Buluşmaları kapsamında Hatay’da düzenlenen Halklar ve İnançlar Buluşmasında konuştu.
Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan “Hep Birlikte Savaşa ve Yoksulluğa Hayır" şiarıyla Diyarbakır'da gerçekleştirdiğimiz Demokrasi Buluşmasında konuştu.
Parti Sözcümüz Ebru Günay, Diyarbakır’da haftalık olağan basın toplantısı düzenleyerek güncel gelişmeleri değerlendirdi.
Demokrasi Buluşmaları kapsamında heyetimiz son günlerde Kürt kentlerinde keyfi elektrik kesintileriyle gündeme gelen DEDAŞ önünde açıklama yaptı