Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanlarımız Pervin Buldan ve Sezai Temelli ile HDK Eş Sözcüleri ve HDP yöneticilerinden oluşan heyet 243 gündür açlık grevinde olan Grup Yorum üyesi Helin Bölek’i evinde ziyaret etti
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli, DİSK'in 16. Genel Kurulu’na katılarak bir konuşma yaptı.
Parti Sözcümüz Günay Kubilay, Genel Merkezimizde haftalık olağan basın toplantısı düzenledi.
Eş Genel Başkanlarımız Pervin Buldan ve Sezai Temelli'nin Sinn Fein Genel Başkanı Mary Lou McDonald'a tebrik mesajı.
Dış İlişkiler Komisyonumuz, açlık grevinde olan ve kritik bir evreye giren Grup Yorum üyeleri için uluslararası camiaya acil eylem çağrısında bulundu.
Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan Uluslararası Barış Heyeti ile Genel Merkezimizde basın toplantısı düzenledi.
Grup Başkanvekilimiz Fatma Kurtulan, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Partimizin de destek verdiği ve Kürt partileri tarafından oluşturulan Ulusal İttifak Çalışması Grubu KBY'yi ziyaret etti.
Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan MED Tutuklu ve Hükümlü Aileleri Hukuki ve Dayanışma Dernekleri Federasyonu’nun 1’inci Olağan Kongresine katıldı.
Parti Sözcümüz Günay Kubilay, Genel Merkezimizde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç, Dış İlişkiler Komisyonu Eş Sözcümüz Feleknas Uca ve milletvekilimiz Mehmet Tiryaki'den oluşan heyetimiz Venedik Komisyonu heyeti ile görüştü.
Eş Genel Başkanımız Sezai Temelli başkanlığındaki heyet Van’daydı.
Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç ve milletvekillerimiz Meclis'te basın toplantısı düzenledi.
Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan, Şırnak 3’üncü Olağan Kongremize katıldı.
Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan Konut Mağdurları Platformu üyeleri ile TBMM'de bir araya geldi.