Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan, İstanbul'da Demokratik Mücadele Programımızın 3'üncü aşamasında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Heyetimiz 19 Ağustos Kayyım Darbesinin yıldönümünde Mardin’de basın açıklaması yaptı.
Rehin tutulan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanımız Adnan Selçuk Mızraklı’nın, Bünyan Cezaevinden 19 Ağustos Kayyım Darbesinin yıldönümü vesilesiyle gönderdiği açıklama.
Demokratik Yerel Yönetimler Kurulumuz, 19 Ağustos Kayyım Darbesinin yıldönümü vesilesiyle, 1 yıllık Kayyım Raporu açıkladı.
Parti Sözcümüz Ebru Günay, Genel Merkezimizde basın toplantısı gerçekleştirerek gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi.
Grup Başkanvekilimiz Meral Danış Beştaş, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Parti Sözcümüz Ebru Günay, Genel Merkezimizde basın toplantısını gerçekleştirerek gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi.
Aralarında milletvekillerimiz ile il ve ilçe yöneticilerimizin de yer aldığı heyetimiz Osman Özçalimli’nin Kars’taki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Partimiz bayramın ikinci günü CHP, Deva Partisi, Gelecek Partisi ve Saadet Partisiyle online bayramlaşma gerçekleştirdi.
Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç, TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada, AKP ve MHP’nin sosyal medya teklifine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Grup Başkanvekilimiz Meral Danış Beştaş, haftalık basın toplantısı düzenleyerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Demokratik Mücadele Programımızın ikinci aşamasının final buluşması İzmir’de Demokrasi Kürsüsü başlığıyla gerçekleştirildi.
Eş Genel Başkanlarımız Pervin Buldan ve Mithat Sancar’ın da katıldığı Cumartesi Annelerinin 800’üncü hafta buluşmasına polis müdahale etti.
Demokrasi Buluşmaları kapsamında “Kanal İstanbul” projesi ve ekoloji yıkımına karşı İstanbul’da “Ekoloji Buluşması” gerçekleştirdik.
Parti Sözcümüz Ebru Günay, Genel Merkezimizde basın toplantısını gerçekleştirerek gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi.
225 sayılı Kanun Teklifinin 6’ıncı Maddesi ile 4857 sayılı kanuna eklenen ek 11’inci maddelerinde partimiz ile diğer muhalefet partilerinin yaptığı itirazlar sonucu değişiklik yapıldı.