Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar ve beraberindeki heyet “Saray’a değil halka bütçe” çalışmalarımız kapsamında Türk Tabipleri Birliğini ziyaret etti.
Partimizin yeni dönem mücadele programı kapsamında “Faşizme Karşı Direniş, Halklara Demokrasi ve Adalet” sloganıyla başlattığı eylem ve etkinlikler sürüyor.
Plan ve Bütçe Komisyonu’nda 10 Kasım Salı günü gerçekleşen Adalet Bakanlığı bütçe görüşmelerinde İstanbul Milletvekilimiz Erol Katırcıoğlu’nun sorduğu soruya Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’den ilgi çekici bir yanıt geldi.
Grup Başkanvekilimiz Meral Danış Beştaş, Meclis'te basın toplantısı düzenleyerek gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi.
Eş Genel Başkanlarımız Pervin Buldan ve Mithat Sancar, ABD Başkanı seçilen Joe Biden ve Başkan Yardımcısı seçilen Kamala Harris’e kutlama mesajı iletti.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar ve milletvekillerimiz ekonomi buluşmaları programımız kapsamında Haymana’nın Kerpiç Köyü’nü ziyaret etti.
Parti Sözcümüz Ebru Günay, Genel Merkezimizde basın toplantısını düzenleyerek, yeni dönem mücadele programımızı açıkladı.
Parti Sözcümüz Ebru Günay, İzmir’de depremden etkilenen yurttaşları ziyaret etti.
Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç, TBMM’de basın toplantısı düzenleyerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Figen Yüksekdağ, Selahattin Demirtaş, Çağlar Demirel, İdris Baluken, Gültan Kışanak, Sebahat Tuncel ve Abdullah Zeydan'ın cezaevinden gönderdikleri mesajları.
Depremin vurduğu İzmir’i ziyaret eden Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar Bayraklı'da açıklama yaptı.
Parti Sözcümüz Ebru Günay, Genel Merkezimizde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Grup Başkanvekilimiz Meral Danış Beştaş, Meclis'te basın toplantısı düzenleyerek gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar’ın da katıldığı toplantıda, Kürdistanî İttifak’ın kalıcılaştırılmasına ilişkin karar çıktı.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar, Diyarbakır’da bölgenin sivil toplum örgütü temsilcileriyle bir araya geldi.