Grup Başkanvekillerimiz, Meclis Başkanlığı tarafından Genel Görüşme açılması talebinde bulundu.
Grup Başkanvekilimiz Meral Danış Beştaş'ın önergeleri.
Batman Milletvekilimiz Necdet İpekyüz'ün araştırma önergesi.
Grup Başkanvekilimiz Meral Danış Beştaş Ceza Muhakemesi Kanunu ile Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılması Kanun Teklifini TBMM'ye verdi.
Diyarbakır Milletvekilimiz Semra Güzel'in araştırma önergesi
Van Milletvekilimiz Tayip Temel'in araştırma önergesi.
Batman Milletvekilimiz Necdet İpekyüz, ilaç fiyatlarına gelen zam sonucu yaşanan sıkıntıların giderilmesi, yurttaşların ihtiyaç duyduğu ilaçlara erişiminin kolaylıkla sağlanması amacıyla TBMM'ye araştırma önergesi sundu
Milletvekillerimiz Dünya Anadili Günü sebebiyle kültür, anadili hakkı ve yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan dillere ilişkin TBMM'ye önergeler verdi.
Van Milletvekilimiz Murat Sarısaç'ın TBMM'ye verdiği araştırma önergesi.
İstanbul Milletvekilimiz Oya Ersoy çocuk istismarının engellenmesi ve suçluların gerekli cezayı almaları amacı ile Meclis Araştırması istedi.
Grup Başkanvekilimiz Fatma Kurtulan'ın güvencesiz çalışma koşullarının ortadan kaldırılması ve iş cinayetlerinin önlenmesi amacıyla TBMM'ye verdiği araştırma önergesi.
Van milletvekilimiz Murat Sarısaç, Van'ın Bahçesaray ilçesinde yaşanan çığ faciasında yaşanan eksiklikler ve ihmaller hakkında Meclis'e bir araştırma önergesi sundu
Grup Başkanvekillerimiz Fatma Kurtulan ve Saruhan Oluç'un araştırma önergesi.