Duruşmanın öğleden önceki bölümünde, tutuklu MYK Üyemiz Alp Altınörs’ün avukatları Kazım Bayraktar ve Cemile Turhallı Balsak savunma yaptı.
Davanın öğleden sonraki oturumu önceki dönem MYK Üyemiz Beyza Üstün ve MYK Üyemiz Alp Altınörs'ün savunmalarıyla devam etti.
Kobanî Davasının üçüncü duruşmasının yedinci oturumunda önceki dönem MYK Üyemiz ve milletvekilimiz Beyza Üstün savunma yaptı.
Kobanî Kumpas Davası, eski milletvekili ve TJA sözcülerinden Ayla Akat Ata'nın savunmasıyla devam etti.
Kobanî Davasının öğleden önceki oturumunda, eski milletvekili ve TJA sözcülerinden Ayla Akat Ata savunma yaptı.
Kobanî Kumpas Davasının üçüncü duruşmasının beşinci oturumu, Ankara 22’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde verilen aranın ardından devam eti.
Kobanî Kumpas Davasının duruşması Figen Yüksekdağ ve Gültan Kışanak'ın savunmalarıyla devam ediyor.
Kobanî Davasının üçüncü duruşmasının beşinci oturumu yargılanan siyasetçiler ve avukatlarının savunmaları ile devam ediyor.
Partimize yönelik siyasi iktidar tarafından yönetilen Kobanî Kumpas Davası’nın 3’üncü duruşması 4’üncü gününde Sincan Adliyesi’nde devam ediyor.
Kobanî Kumpas Davasının üçüncü duruşması öğleden sonraki oturumla devam etti.
Kobani Davasının görüldüğü sırada gerçekleşen provokasyona ilişkin İstanbul Milletvekilimiz Züleyha Gülüm ve ÖHD Genel Başkanı İlknur Akçan açıklama yaptı.
Kobanî Davasının öğleden önceki oturumu, önceki dönem MYK üyelerimizden Bircan Yorulmaz'ın savunmasıyla devam etti.
Kobanî Davasının öğleden sonraki oturumu, önceki dönem MYK üyelerimizden Berfin Özgü Köse ve Cihan Erdal'ın savunmalarıyla devam etti.
Kobanî Davasının üçüncü duruşmasının ikinci oturumu Ankara Sincan'da görülüyor.
Kobanî Davasının öğleden sonraki oturumunda, Kars Belediye Eşbaşkanımız Ayhan Bilgen söz aldı.
Kobanî Kumpas Davası duruşmasını izleyen Eş Genel Başkanlarımız Pervin Buldan ve Mithat Sancar mahkeme önünde bir açıklama yaptı.