Eş Genel Başkanlarımız ve MYK üyelerimiz, AYM'nin kapatma davası iddianamesini kabul etmesine ilişkin Genel Merkezimizde açıklama yaptı.
Kobanî Davasının öğleden önceki oturumunda, eski milletvekili ve TJA sözcülerinden Ayla Akat Ata savunma yaptı.
Göçmen ve Mülteciler Komisyonumuz tarafından "Suriye savaşının 10’uncu yılında, Göçmen ve Mülteciler Çalıştayı" düzenlendi.
Uluslararası alandan çeşitli kurum, siyasetçi ve aktivist İzmir İl Örgütümüze düzenlenen saldırıyı ve Deniz Poyraz’ın katledilmesini kınadı.
İzmir İl Örgütümüze yapılan silahlı saldırı ve üyemiz Deniz Poyraz’ın katledilmesine yönelik partimize destek ve dayanışma ziyaretleri devam ediyor.
İzmir İl Binamıza yapılan saldırıda katledilen Deniz Poyraz, son yolculuğuna uğurlanıyor
Kobanî Kumpas Davasının üçüncü duruşmasının beşinci oturumu, Ankara 22’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde verilen aranın ardından devam eti.
İzmir İl Binamıza yapılan ve Deniz Poyraz’ın katledildiği saldırının ardından partimize destek ziyaretleri sürüyor.
Kobanî Kumpas Davasının duruşması Figen Yüksekdağ ve Gültan Kışanak'ın savunmalarıyla devam ediyor.
Kobanî Davasının üçüncü duruşmasının beşinci oturumu yargılanan siyasetçiler ve avukatlarının savunmaları ile devam ediyor.
Kobanî Kumpas Davasında tutuklu bulunan kadın siyasetçiler, İzmir İl Örgütümüze yönelik saldırı ve Deniz Poyraz'ın katledilmesine ilişkin açıklama yaptı.
Eş Genel Başkanımız Pervin Buldan, il binamıza yapılan saldırı ve Deniz Poyraz’ın katledilmesine ilişkin İzmir'de açıklama yaptı.
İzmir’de partimize yönelik gerçekleştirilen silahlı saldırı, katliam girişimi ve Deniz Poyraz yoldaşımızın katledilmesine tepkiler büyüyor.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar, İzmir İl Örgütümüze yönelik gerçekleştirilen saldırıya ve Deniz Poyraz’ın katledilmesine ilişkin basın açıklaması yaptı.
Partimize yönelik siyasi iktidar tarafından yönetilen Kobanî Kumpas Davası’nın 3’üncü duruşması 4’üncü gününde Sincan Adliyesi’nde devam ediyor.
Silahlı bir saldırganın gerçekleştirdiği saldırıda parti üyemiz Deniz Poyraz hayatını kaybetti.