Kadın Meclisi üyelerimiz ile Rosa Kadın Derneği, Mersin Mimoza Kadın Derneği, Van Star Kadın Derneği, ÖHD, ÇHD, İHD'den temsilciler Sincan Cezaevi Kampüsü önünde açıklama yaptı.
Önceki dönem Eş Genel Başkanlarımız Figen Yüksekdağ ve Selahattin Demirtaş ile MYK üyelerimizin de aralarında bulunduğu 22’si rehin 108 kişi hakkında yürütülen Kobanî Kumpas Davasının 10’uncu duruşması, 6’ncı gününde Sincan Cezaevi Kampüsü'nde görüldü.
Kobanî Kumpas Davasının 10’uncu duruşması, beşinci gününde Sincan Cezaevi Kampüsünde görüldü.
Kobanî Kumpas Davasının 10’ncu duruşması dördüncü gününde Ayla Akat Ata'nın savunmasıyla devam etti.
Kobanî Kumpas Davasının 10’ncu duruşması üçüncü gününde Sincan Cezaevi Kampüsünde görülmeye devam etti.
Önceki dönem Eş Genel Başkanlarımız Figen Yüksekdağ ve Selahattin Demirtaş ile MYK üyelerimizin de aralarında bulunduğu 22’si rehin 108 kişi hakkında yürütülen Kobanî Kumpas Davasının 10’uncu duruşması 2’nci gününde Sincan Cezaevi Kampüsü Duruşma Salonu’nda görüldü.
Kobanî Kumpas Davasının 10’ncu duruşması Sincan Cezaevi Kampüsünde görülmeye başladı.
Kobanî Kumpas Davasının 9’uncu duruşması Sincan Cezaevi kampüsünde görülmeye devam etti.
Kobanî Kumpas Davasının 9’uncu duruşması bir günlük aranın ardından Sincan Cezaevinde görülmeye devam etti.
Kobanî Kumpas Davasının 9’uncu duruşması 6. gününde önceki dönem MYK Üyemiz Bülent Parmaksız’ın konuşmasıyla devam etti.
Kobanî Kumpas Davasının 9’uncu duruşması 5. gününde önceki dönem MYK Üyemiz Bülent Parmaksız’ın konuşmasıyla devam etti.
Kobanî Kumpas Davasının 9’uncu duruşması 4'üncü gününde önceki dönem MYK Üyemiz Bülent Parmaksız’ın konuşmasıyla devam etti.
Kobanî Kumpas Davasının 9’uncu duruşması önceki dönem MYK Üyemiz Bülent Parmaksız’ın esasa ilişkin beyanlarıyla devam etti.
Kobanî Kumpas Davası’nın 9’uncu duruşması 2’nci gününde Sincan Cezaevi Kampüsü duruşma salonunda görülmeye devam etti.
Kobanî Kumpas Davasının 9’uncu duruşması önceki dönem MYK Üyemiz Bülent Parmaksız’ın esasa ilişkin beyanlarıyla devam etti
Dava avukatları mahkemenin özel bir ajanda ile hareket ettiğini belirterek, özellikle son zamanlarda yargılananlara ilişkin gönderilen ve değişik panolara asılan ilanların teşhire dönüştüğünü söyledi.