Kobanî Kumpas Davasının üçüncü duruşması öğleden sonraki oturumla devam etti.
Kobani Davasının görüldüğü sırada gerçekleşen provokasyona ilişkin İstanbul Milletvekilimiz Züleyha Gülüm ve ÖHD Genel Başkanı İlknur Akçan açıklama yaptı.
Grup Başkanvekilimiz Meral Danış Beştaş, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Kobanî Davasının öğleden önceki oturumu, önceki dönem MYK üyelerimizden Bircan Yorulmaz'ın savunmasıyla devam etti.
Kobanî Davasının öğleden sonraki oturumu, önceki dönem MYK üyelerimizden Berfin Özgü Köse ve Cihan Erdal'ın savunmalarıyla devam etti.
Kobanî Davasının üçüncü duruşmasının ikinci oturumu Ankara Sincan'da görülüyor.
Kobanî Davasının öğleden sonraki oturumunda, Kars Belediye Eşbaşkanımız Ayhan Bilgen söz aldı.
Kobanî Kumpas Davası duruşmasını izleyen Eş Genel Başkanlarımız Pervin Buldan ve Mithat Sancar mahkeme önünde bir açıklama yaptı.
Kobanî Davasının üçüncü duruşmasının birinci oturumu Ankara'da görülmeye başladı.
TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski başkanlığındaki heyetle; Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar, Parti Sözcümüz Ebru Günay, Eş Genel Başkan Yardımcılarımız Tuncer Bakırhan ve Garo Paylan görüştü.
Heyetimiz, karanfil üreticileri, Kent Konseyi, Finike sera üreticileri, Antalya Barosu, Antalya Doğu Güneydoğu İşadamları Derneği (ADGİAD) ve Antalya Tabip Odasını ziyaret ederek sorunlarını dinledi, çözüm önerilerini sundu.
Gelecek Partisi heyeti partimizi ziyaret ederek Eş Genel Başkan Yardımcımız Tuncer Bakırhan, Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç ve beraberindeki heyetimiz ile görüştü.
Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar, Halkların Demokratik Kongresi (HDK)'nin 11.Olağan Genel Kurulunda konuştu.
İş ve Aş Buluşmalarımız kapsamında Antalya’da toplumun farklı kesimleriyle bir araya geldik.
Eş Genel Başkanlarımız Pervin Buldan ve Mithat Sancar, Genel Merkezimizde Romanya ve Avustralya'nın büyükelçilerini kabul etti.
Grup Başkanvekilimiz Saruhan Oluç, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.